Volite ljuto? Naravno da volite, jer u suprotnom ne biste ni čitali ovaj oglas. Ako uz to želite pomoći ljutomanima diljem Hrvatske (i EU) da na vrijeme dobiju svoju dozu ljutine, imamo idealan posao za vas! S obzirom da imamo sve više i više posla, ne stižemo sami pakirati i slati pristigle narudžbe, pa nam treba nova osoba koja će preuzeti brigu oko webshopa i veleprodaje.

Ako ste zainteresirani za ovakav tip posla, u nastavku pročitajte što tražimo i što nudimo na otvorenom radnom mjestu:

Prijave su otvorene do 03.02.2023. u 23:59, a svima prijavljenima ćemo rezultate javiti najkasnije do 07.02.2023.

Lokacija rada: Igrišće

Opis posla:

Tražimo odgovornu, organiziranu i komunikativnu osobu za obavljanje sljedećih poslova:
  • zaprimanje i unos narudžbi
  • priprema i otprema paketa s narudžbama
  • briga o narudžbama veleprodajnih i maloprodajnih kupaca
  • briga o zalihama proizvoda i skladišnom prostoru
  • komunikacija s našim veleprodajnim i maloprodajnim kupcima putem telefona, e-maila i drugih online kanala komunikacije
  • ostali poslovi vezani uz webshop poslovanje

Što očekujemo od Vas:

  • pouzdanost
  • marljivost
  • ažurnost
  • sistematičnost
  • odgovorno pristupanje radu i sposobnost samostalnog rješavanja zadataka
  • razvijene komunikacijske vještine

Potrebna znanja i vještine:

  • vrlo dobro poznavanje rada na računalu
    PREDNOST: Poznavanje Luceed ERP-a
    PREDNOST: Poznavanje Woocommerce platforme
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:

  • početna neto plaća 800 € (probni rok 4 mjeseca)
  • rast plaće prema ostvarenom rangu senioriteta (jasno unaprijed zadani ciljevi)
  • godišnji bonus ovisno o dobiti tvrtke (jasno definirano)
  • rad od ponedjeljka do petka 07:00 do 15:00
  • izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju
  • godišnji iznos za besplatne Volim Ljuto proizvode

Prijave primamo isključivo putem forme na dnu ove web stranice, a za sva dodatna pitanja možete se javiti na [email protected]

PRIJAVA ZA POSAO

Ovaj članak je objavljen u Blog. Spremite link.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)