Voliš jesti ljuto i imaš žicu za prodaju? A što ako ti kažemo da sada imaš priliku za posao čiji je glavni cilj – prodavati ljuto?

Volim Ljuto je najveći hrvatski proizvođač chili papričica i svakakvih čudesa od njih, a ti možeš postati osoba koja će biti glavna poveznica između nas i naših kupaca! Radimo s tri velika lanca supermarketa, mnoštvom malih specijaliziranih dućana, s restoranima i hotelima diljem Hrvatske – a prisutni smo i na par lokacija izvan granice. No, uvijek ima dodatnog prostora za širenje, a uz tebe ćemo to sigurno i postići! Ako smo te zainteresirali, u nastavku pročitaj uvjete za otvoreno radno mjesto:

Prodajni predstavnik / dostavljač

Prijave su otvorene do 7.4.2024. u 23:59, a svima prijavljenima ćemo rezultate javiti najkasnije do 12.4.2024.

Lokacija rada: Igrišće ili Zagreb (prema dogovoru)

Opis posla:

  • Zaprimanje i obrada narudžbi postojećih kupaca putem telefona i e-maila
  • Redovito kontaktiranje postojećih kupaca (telefon/e-mail)
  • Dogovaranje novih kupaca (telefon/e-mail/sastanci)
  • Dostava robe kupcima u Zagrebu i okolici te prikup robe za proizvodnju (1 dan tjedno)
  • Dodatni zadatci prema znanju/dogovoru

Što očekujemo od Vas:

  • Odgovornost u izvršavanju radnih zadataka
  • Snalažljivost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Proaktivnost
  • Ažurnost u komunikaciji s kupcima
  • Volja za učenjem i usavršavanjem znanja

Potrebna znanja i vještine:

  • Srednja stručna sprema
  • Informatička pismenost
  • Dobre komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednosti: iskustvo u sličnim poslovima i poznavanje rada u ERP i CRM sustavima

Što nudimo:

  • Rad na neodređeno uz probni rok od 2 mjeseca
  • Puno radno vrijeme
  • Početak rada po dogovoru, moguće odmah
  • Plaća 1000 – 1300€ (ovisno o prethodnom iskustvu)
  • Redoviti rast ovisno o napredovanju u izvršavanju zadataka
  • Godišnji bonus na temelju dobiti tvrtke
  • Godišnji iznos za besplatne Volim Ljuto proizvode
  • Službeni mobitel i laptop
  • Mogućnost biranja mjesta rada (dvije lokacije: Igrišće i Zagreb)

Prijave primamo isključivo putem forme na dnu ove web stranice, a za sva dodatna pitanja možeš se javiti na [email protected]

PRIJAVA ZA POSAO

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)