Djelatnik/ca za rad na OPG-u u proizvodnji i preradi chili papričica

Volite ljuto? Naravno da volite, jer u suprotnom ne biste čitali ovaj oglas za posao. Ako uz to volite rad u modernoj poljoprivrednoj proizvodnji i preradi onda ste baš Vi osoba za nas. Nećemo lagati, posao je ponekad fizički težak pa treba biti spreman zasukati rukave (staviti rukavice) i obuti čizme, no ništa što se inače u poljoprivredi ne radi. U nastavku pročitajte što tražimo i što nudimo.

Prijave su otvorene do 10.02.2021. u 09:00, a svima ćemo razultate javiti najkasnije do 11.02.2021.

Lokacija rada: Igrišće

Opis posla:

  • Agrotehničke operacije uzgoja povrća: sjetva, uzgoj presadnica, sadnja, kultivacija, prihrana i zaštita biljaka.
  • Održavanje poljoprivrednih parcela
  • Rad u pogonu za preradu povrća
  • Povremena ispomoć kod pakiranja webshop narudžbi i drugih poslova

Potrebna znanja i vještine:

  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B i F kategorije
  • Poznavanje rada na računalu
  • Spremnost na rad u timu
  • Prednosti (nije obavezno):
    • poznavanje HACCP sustava
    • položen tečaj higijenskog minimuma
    • važeća sanitarna iskaznica

Što očekujemo od Vas:

  • Odgovornost u izvršavanju radnih zadataka
  • Timski rad
  • Proaktivnost
  • Učenje i usavršavanje znanja

Što nudimo:

  • Rad na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
  • Puno radno vrijeme (PON-PET 07:00 do 15:00)
  • Početak rada 01.03.2021.

Prijave primamo isključivo putem forme na ovoj web stranici, a za sva pitanja se javite na posao@volimljuto.com